План роботи спеціальної дослідницької групи «Використання елементів тифлопедагогіки у класах інклюзивного навчання» (2015-2017 рр.)
1. Створення на сайті інституту ПОІППО ім. Остроградського (розділ – кафедра педагогічної майстерності) сторінки, присвяченої діяльності спеціальної дослідницької групи «Використання елементів тифлопедагогіки у класах інклюзивного навчання», регулярне поповнення її оголошеннями та новинками (цікава література з теми дослідження, обласні та всеукраїнські заходи, тренінги тощо).
До 1 грудня 2014 року 

2. Опрацювання джерельної бази з теми «Використання елементів тифлопедагогіки у класах інклюзивного навчання», укладання електронного диску з методичними матеріалами для роботи батьківських лекторіїв у загальноосвітніх навчальних закладах з теми.
Січень-березень 2015 року 

2. Вивчення досвіду застосування тифлологічного інструментарію та тифлопедагогічних знань на уроках, вчителів області та України (відвідування шкіл, участь у конференціях, семінарах, тренінгах); збір, доопрацювання конспектів уроків та корекційно-розвивальних занять із зазначеної проблеми. 
Протягом 2015-2016 років 

3. Створення мережі творчих вчителів, які цікавляться проблемами застосування тифлологічного інструментарію та тифлопедагогічних знань на уроках у класах з інклюзивною формою навчання 
Протягом 2015-2016 років 

4. Систематизація, оформлення зібраних матеріалів з метою поширення отриманого досвіду на курсах підвищення кваліфікації ПОІППО серед вчителів області; презентації на обласному семінарі-практикумі; друку у фахових виданнях. Підготовка рекомендацій та інформаційно-методичного посібника «Використання елементів тифлопедагогіки у класах інклюзивного навчання» з метою використання їх у практичній роботі навчальних закладів де впроваджується інклюзивна форма навчання 
До листопада 2017 року 

5. Відзначення кращих учасників групи подякою інституту та наданням посвідчення про проходження курсів підвищення кваліфікації (за бажанням) 
Грудень 2017 року

Немає коментарів:

Дописати коментар